BAKIM
ONARIM

7 / 24 Sizinleyiz!

Size özel müşteri temsilcisi ile 7 / 24 çözüm sunuyoruz!

Bize özel İnternet tabanlı yazılım ile talepleri alıp, servisleri izleyebilmenizi sağlıyoruz, her türlü arıza talebinizi açabiliyor, bakım programlarımızı ve verilmekte olan ve tamamlanan servisleri (servis öncesi ve servis sonrası fotoğraflarla) sümultane olarak izlemenizi sağlıyoruz. Tüm ekiplerimiz merkeze bağlı el terminalleri ile çalışıyor!

Raporluyoruz!

Online ortamda fotoğraflar ile kaydedilmiş bilgiler ile rapor hazırlıyoruz!

  • Arıza müdahale süreleri
  • Arıza sıklıkları
  • Bakım/Onarım maliyet analizleri
  • Planlı bakımların performans durumu
  • Enerji analizleri ve kompanzasyon

verilerini bu raporlarla bir araya getiriyoruz.

Entegre Çalışıyoruz!

Binanızın her türlü inşai, elektrik ve mekanik sistemlerinde ihtiyaç duyacağınız; bakım, onarım, tadilat işleri ile her türlü malzeme ihtiyacınızı karşılayacak lojistik hizmetlerini tek elden sunuyor, bütün bakım ve onarım hizmetlerimizin; üretici firma standartlarına uygun olarak yapılmasını ve garanti şartlarınızın korunmasını taahhüt ediyoruz!

Bilimsel Olarak Çalışıyoruz!

Mühendislik Hizmetleri ile Proje Sunuyoruz!

Binanızın yapısal sorunları ve değişen ihtiyaçlarına göre, her türlü mühendislik çalışmasının yapılması; teknolojik aletler ile ölçümleri yapılarak teknik ve mali analizleri ile bir proje haline getirilmesini sağlıyoruz!

Geleceği Düşünüyoruz!

Binanızın enerji verimliliğini iyileştiriyoruz!

Binanızın enerji tüketimlerinin inceliyor, verimsiz noktaları tespit ederek, giderilmesi için gerekli mühendislik çalışmalarını yapıp iyileştirme önerileri sunuyoruz. Tüketim değerlerinin ve kompanzasyon durumunun on-line olarak izlenebilmesi için gerekli altyapıyı kurup, takibini sağlıyoruz. Enerji giderlerinizin azalmasını ve kompanzasyon cezası yaşamamanızı taahhüt ediyoruz!