2009 Yılında Optima Mühendislik bünyesinden ayrılarak, Bakım & Onarım hizmetleri vermek üzere kurulan Ecoserv, günümüzde Türkiye genelinde 3500 noktada Bakım & Onarım hizmeti sağlayan bir yapıya ulaşmıştır.

 

2010 yılından itibaren; sahip olduğu Taahhüt, İşletme ve Bakım deneyiminin de katkısıyla; binaların teslimi öncesinde teknik performanslarını güvence altına alan Commissioning ve TAD (Test-Ayar-Dengeleme) alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır.

 

Bu alanda; binaların elektrik, iklimlendirme, otomasyon ve yangın gibi tüm teknik sistemlerinin tasarıma uygun çalıştığının ölçümler ile doğrulanması ve optimum performans için her türlü ince ayarın yapılması faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Son yıllarda yatırımcıların bu konunun önemi hakkındaki farkındalığının giderek artması, Ecoserv’e geniş bir iş alanı yaratmış ve sektörde öncü firma olma fırsatını doğurmuştur. Sertifikalı mühendis kadrosu ve uzman teknisyenleriyle bağımsız ve objektif yaklaşımı ile yatırımcının bina performansı konusunda güvencesi haline gelmiştir.

Misyonumuz

İleri mühendislik bilgisi ışığında; bina teknik sistemlerinin, devreye alma, test ve ayar alanlarında rekabetçi koşullar ile kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Sahip olduğumuz güçlü mühendislik bilgisini, yüksek yönetim becerisi ile birleştirerek, mükemmele ulaşmış müşteri memnuniyeti ışığında global pazarda da rekabet gücü yüksek bir şirket olmak ve inovatif becerilerimizi global çözümler üretebileceğimiz bir zemine taşımaktır.

ECOSERV;

  • Sorumluluklarına ve Etik değerlere sahip çıkar; Sorumluluklarını müşterisi ve iş ortakları ile yazılı olarak mutabık kaldığı şartlara, yasalara ve etik kurallara uyarak gerçekleştirir, müşterisi ve iş ortakları ile uzun vadeli ilişkiler hedefler.
  • Koşulsuz ve Sürdürülebilir müşteri memnuniyeti politikası; Müşterisinin kalite beklentisini sürekli iyileştiren ve bu beklentinin üzerinde kalitede hizmet sunumunu sağlayan bir kalite politikası benimser. Müşterinin memnuniyeti ve ihtiyaçları esastır.
  • ECOSERV bir ailedir ; Hiyerarşik bir yapı içinde, birbirlerine sevgi ve saygı bağları ile bağlı insanlardan oluşur.
  • Yönetim tarzı bütünleşiktir; “etkinlik” (sonuç alabilme becerisi),“verimlilik” (asgari kaynak kullanarak azami iş yapma), “kontrol” (denge ve sürdürülebilirlik) arasında optimum ilişkiyi gözetir.
  • Bilgiye önem verir ; Bilgi ve tecrübesini müşterisi ile paylaşır.